Koostööpartnerid ja brändid

Koostööpartnerid ja brändid

 

hiza logo

Hiza Dietrich Zander KG on asutatud 1965 aastal. Sellest ajast on Hiza kvaliteet ja innovaatilisus olnud riiklikul ja rahvusvahelisel turul üks liidreid meditsiini, õenduse, toitlustuse ja ilusalongide aladel. Pidevalt täienevate kollektsioonidega ja kasutades ainult kvaliteetseid kangaid- suudetakse pakkuda kaasaegseid ja moekaid rõivaid. 

Doing Business in Comfort and Style!

karlowsky logo

Juba üle 120. aasta on tegutsenud Karlowsky bränd, mis on üks suurima ajaloo ja peretraditsioonidega firma Saksamaal.

Ettevõtte asutati 1892.aastal August Karlowsky poolt. 1936 aastal võtsid juhtimise üle Frieda ja Hermann Karlowsky. Pärast ema Frieda surma võtab juhtimise üle 14-aastane poeg Thomas Karlowsky ,kes 1990 aasta alguses viib firma uuele tasemele - suurendades tootevalikud, kvaliteeti ja kaasates kaasaegset moodi töörõivastesse.

Karlowsky Fashion : koostöös tippkokkade ja ekspertidega suudetakse luua midagi esmaklassilist!                                                   

 Beb Logo Website 2015

1901. aastal asutas Carl O. Liebetruth töörõivaste valmistamise tegeleva ettevõtte OHG. Aastatel 1959-1972 oli ettevõte nimi Carl O. Liebetruth KG. Aastal 1991. muudeti 600 töötajaga ettevõte nimi juba Beb Carl O. Liebetruth GmbH.

Rõivaste tootmine ja valmistamine toimub kõik Euroopas ning valmistamisel kasutakse ainult kõrge kvaliteetediga materjali. 

 

macron logo

 

 1974. aastal asutatud spordirõivaste ettevõtte on Itaalia suurim, kes pakub korvpalli, jalgpalli ja võrkpalli võistkondadele varustust.

2000. aastate algul laieneb Macron'i bränd jõuliselt Euroopasse ja Ameerika Ühendriikidesse.  Aastaid ollakse mitmete tippvõistkondade varustaja ja toetaja ning 2014 aastal nimetati Inglise jalgpalli liigas mängiva Bolton Wanderersi staadion ümber Macron Stadium'iks.

Kõrge kvaliteediga spordivarustuse võistkondadele ja sportliku vabaaja riietuse leiate meilt!

''Work hard - play harder''

 

 

MEIE PARTNERID JA BRÄNDID

  • bebcopy
  • bucking
  • hiza_logoBW
  • id
  • Kariban
  • karlowsky_logoBW
  • macron_logoBW
  • stormtech

Edasimüüjad

SPA ja Ilusalongide töörõivad
Ametlik edasimüüja Hairline OÜ
 
Peterburi 34/4, Tallinn 
E - R 9-17 
  
Tere tulemast!
 

 

 

Kontakt

sampleÜldtelefon
+372 51 992 514

sampleinfo@kuuper.ee

 

Lähemalt meist